У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:04, 23 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Ще один етап мобілізації розпочато

Ще один етап мобілізації розпочато thumbnail

Розпочато черговий етап мобілізації для підвищення боєздатності української армії, таке рішення ухвалили Президент України та РНБО.

Львів’янам, які отримали повістку потрібно обов'язково звернутися до Львівського прикордонного загону, що знаходиться за адресою м. Львів, вул. Личаківська, 74. Громадяни, які є свідомими патріотами і мають бажання стати на захист Батьківщини, теж  можуть звертатися за цією адресою. Переваги надаються добровольцям, які раніше служили в ДПС і спеціалістам кінологам, водіям, кухарям, медикам тощо.

На разі, військовослужбовці з різних куточків України героїчно виконують свій обов'язок у східних регіонах. Державна прикордонна служба України стабільно забезпечує персонал усім необхідним, включаючи одяг (сезонний), грошове забезпечення тим, хто служить по контракту, засоби гігієни, спеціальне  знаряддя та інший потрібний інвентар.

Демобілізованих бійців АТО можуть знову мобілізувати, з інтервалом в пів року. Причиною цьому є ухвалення закону «Про внесення зміни до статті 23 Закону України «про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Детальнішу інформацію можна отримати за тел. : (032) 239 01 98 чи звернутися у Львівський прикордонний загін (вул. Личаківська, 74)Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: