У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 19:13, 23 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Перший індустріальний парк в Україні будуватимуть у місті Львів

Перший індустріальний парк в Україні будуватимуть у місті Львів thumbnail

У Львові запустили проект будівництва індустріального парку. Суть цього парку полягає у створенні великого комплексу виробничих приміщень, куди будуть запрошуватись певні фірми - виробники.

Право на обслуговування та будівництво отримала голландська  компанія «СТР», яка вкладе в цей проект 50 мільйонів євро, інші 50 мільйонів додадуть виробники - орендарі, плюс 10 млн. гривень візьмуть з міського бюджету.  Інвесторами переважно стануть іноземні компанії, що виробляють техніку. Частина приміщень розрахована і на українські компанії.

Коли парк працюватиме в повну силу, Львів кожного року отримуватиме 15 млн. євро податку.

У комплексі, що зватиметься «Рясне - 2» нараховуватиметься до 30 підприємств (три тисячі робочих місць), та ще півтори тисячі обслуговуючого персоналу. Тому потрібно покращити транспортний зв'язок із районом Рясне-2, де і буде розташований комплекс. Новобудова продемонструє українцям зовсім іншу культуру виробництва.

Повністю завершити проект планують за 5 років. Додамо, що Львів посідає 5 місце серед найкращих європейських міст сер. розміру за показником «ефективність витрат для ведення бізнесу».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: