У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 09:23, 24 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові помер хлопчик, коли впав з велосипеда

У Львові помер хлопчик, коли впав з велосипеда thumbnail

На дитячому майданчику  завжди, як і того трагічного дня, 23 червня гралися дітлахи, лунав сміх та веселі пісні.12- річний Сашко хотів показати друзям новий трюк, але не втримався на велосипеді, впав і загинув. Свідками страшної поді стали маленькі діти.

Друзі Сашка розповідають, що відпустивши кермо, хлопець намагався переїхати бордюр, та спроба не вдалася і він впав до бетонної плити.

Місцеві мешканці, що збіглися до хлопця надавали першу медичну допомогу, як могли, доки не приїхали медики. Зі слів очевидців, коли Сашко впав йому стало погано і язик почав закручуватися в середину, хтось намагався втримати його, щоб той не задихнувся, інші виливали на нього прохолодну воду.

Через декілька хвилин після нещасного випадку на місце події приїхала швидка допомога, постраждалого відвезли до лікарні, але спроби врятувати дитину були марними.

В лікарні Сашкові поклали страшний діагноз. У нього виявлена травма печінки, розрив деяких її сегментів і сильна внутрішня кровотеча. Зробивши операцію, лікарі надіялися зупинити її і, що вдасться врятували дитину, але, на жаль, цього не сталося. Хлопчик помер на операційному столі.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: