У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:12, 24 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Звільнили водія маршрутки, який грубіянив пасажирам

Звільнили водія маршрутки, який грубіянив пасажирам thumbnail

Водія львівської маршрутки Володимира Шмотолоху № 50 звільнили з роботи, через те, що він неодноразово нахабно ставився до пасажирів, показував непристойні жести та грубіянив, коли ті робили зауваження, щодо куріння в салоні громадського транспорту.

Відомо, що Володимир працює в компанії з 2013 року, протягом цього періоду встиг отримати догану за свою поведінку, та йому дали шанс виправитись. Керівництво провело з ним виховну роботу, і понадіялись на позитивні зміни у роботі водія.

Приводом для остаточного звільнення водія став інцидент 23 червня. Пасажирка Мар’яна попросила Володимира, щоб той не курив сигарету під час їзди, на що водій показав дівчині середній палець і нагрубив.

Після цього Мар’яна звернулася зі скаргою до управління транспорту у Львові та до адміністрації перевізника, що обслуговує маршрут № 50 – ТОВ «Успіх БМ». У той же день на адресу дівчини надійшли вибачення від компанії.

24 червня пасажирці надіслали письмового листа, де повідомлялося, що водія Володимира Шмотолоху офіційно звільнено з роботи. Підтвердили лист копією трудової книжки водія, де знаходився наказ про звільнення.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: