У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:26, 24 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Готель у формі копиці сіна скоро запрацює у Львові

Готель у формі копиці сіна скоро запрацює у Львові thumbnail

Скоро запрацює проект еко-готелю під Львовом «Три копиці», розробником якого є відомий український дизайнер Левко Давидюк

Близько року Левко працював над розробкою нового готельно-ресторанного комплексу і вже в цьому році можна буде споглядати, як створюється креативний задум хлопця.

Ресторан «Три копиці» нестиме в собі етнічні мотиви, як з загального вигляду так і елементами в середині, до того ж, ландшафт нагадуватиме український орнамент.

Комплекс матиме в собі три будівлі. Дві чотирьохповерхові копиці підлаштовані для готельних номерів. Перший поверх буде дерев’яним, інші три з очерету. Третя копиця являтиме собою двохповерховий ресторан.

Левко свій проект презентував ще два роки тому  на конкурсі українських дизайнерів і став одним з переможців. Одразу після завершення змагань, до нього надходили пропозиції співпраці з іншими країнами, але хлопець чекав замовлення від українців.

Відомо, що інвестор, який вкладатиме гроші в забудову знайшовся і на даний момент йде активна робота над створенням бізнес - моделі готелю.

Додамо, що проект Левка потрапив до китайської книги про біонічні будівлі.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: