У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 08:31, 25 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Програму енергозбереження Львівщини вже розробляють

Програму енергозбереження Львівщини вже розробляють thumbnail

Вчора, 24 червня відбулася робоча нарада,  на якій заступник голови обласної Ради Валерій П’ятак обговорив поточний план реалізації проекту енергозбереження міста Львів, який розпочне свою роботу в 2016 році.

Учасниками наради стали голова комісії з питань бюджету, соц. економічної власності та комунальної власності, начальник відділу програм і інвестицій, Роман Вороноський, що представляв асоціацію будівельників, запросили експертів з питань енергозбереження та інших представників, що розуміються в даній проблемі і її вирішенні.

На заході присутні зазначили, що для встановлення такого проекту потрібно пройти декілька етапів. Зокрема, подати заявки, для побальшого фінансування  об’єктів бюджетної сфери, заповнити енергетичний паспорт певного об’єкта та провести експертне обговорення і затвердження самого проекту на роки 2016-2020.

Валерій П’ятак повідомив, що для початку реалізації проекту треба зібрати базу, в якій знаходитимуться всі об’єкти, що включатимуться до програми енергозбереження . Кількість об’єктів постійно буде оновлюватись. Також потрібно побачити чого саме потребує кожен об’єкт, зрозуміти, який механізм фінансування застосовувати.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: