У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:17, 26 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На протязі місяця проходитиме презентація творів художника-кераміста Тараса Левківа

На протязі місяця проходитиме презентація творів художника-кераміста Тараса Левківа thumbnail

Виставка творів заслуженого діяча мистецтв України та відомого митця Тараса Левківа відкрилася 25 червня в залі Національного музею імені Андрія Шептицького у місті Львів.
Голова облдержадміністрації Олег Синютка привітав художника з його 75-річчям та вручив ювіляру Почесну грамоту.

Як повідомив Олег Синютка, Тарас Левків для Львову є важливою постаттю та виступає гордістю міста, це людина, яка багато чого зробила своїм серцем, бо змогла з простого матеріалу зробити справжній витвір і вселити в нього живе.

До виставки ввійшли твори з кераміки з вкрапленнями художньої обробки деревини, графіки та інших елементів зроблені на протязі тридцяти років. Виставка Тараса Левківа триватиме більше місяця, аж до 31 липня.

Творчий відбиток Тарас залишив і в стінах Львівської школи кераміки. Митець працює над своїми роботами ретельно, застосовуючи широкий спектр. Попри своє захоплення керамікою, Тарас Левків займається графікою і створює композиції в техніці інтарсії.

Нагадаємо, що в 1970 році відбулася презентація першої виставки Тараса Левківа, а в 1972 році він вперше представляв Україну на третьому міжнародному бієнале у Франції.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: