У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:58, 29 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові набирає обертів будівельний скандал

У Львові набирає обертів будівельний скандал thumbnail

Майже сотня мешканців Львову вийшли на вулицю Пасічну з протестом проти будівництва багатоповерхівок на спортивному майданчику.

Обурені львів’яни вирішили відстояти свою відпочинкову зону і зібралися на спортивному майданчику. З собою взяли дітей, щоб ті гралися та прихопили з десяток плакатів з різними надписами: «Не віддамо наші майданчики», «Хто кого?», «Садовий – геть від спортивних майданчиків» та інші подібні транспаранти. Люди кажуть, що на їхній єдиній відпочинковій зоні хочуть побудувати багатоповерхову будівлю.

Одна з пікетувальниць розповіла, що декілька місяців тому на адресу жителів вулиці Пасічної, почали надходити листівки з інформацією про те, що на території спортивного майданчику скоро розпочнеться будівництво.

На протест громадян чиновники не завітали. Проте, зателефонувавши до  голови Личаківської районної ради Івана Лозинського, дізналися, що він перший раз чує про будівництво на вулиці Пасічній і попросив звернутися до нього громадянам, яким відома будь-яка інформація про розбудову. На разі майданчик залишається на місці і ніяких будівельних робіт не проводиться.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: