У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 07:30, 30 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На концерті Потапа у Львові провалилася сцена з дітьми

На концерті Потапа у Львові провалилася сцена з дітьми thumbnail

29 червня в Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької у Львові проходив концерт «Потап і діти». В кінці заходу, коли на сцені знаходилось багато людей,  дошки не витримали навантаження і приблизно 20 людей провалилися в оркестрову яму.

Як кажуть очевидці, після закінчення концерту велика кількість шанувальники направились до своїх кумирів по автографи.  На сцені скупчилось багато людей і дошки над оркестровою ямою провалилися, а разом з ними діти і дорослі. Почалася паніка, і довгоочікувані автографи від маленьких артистів більшість так і не отримали, та на щастя ніхто не постраждав.

Софія Мозгова разом зі своєю семирічною донькою теж провалилася під сцену, у своєму фейсбуці жінка написала, що не тільки налякалась, але й сильно обурена тим, що в такому місці, як Національний театр імені Заньковецької не потурбувались про безпеку і за схожі інциденти, які б могли трапитись,  а ще гірше, що за це ніхто не несе відповідальності.

Випадок, який трапився у Львові під час концерту не змінив хороших вражень від самого виступу артистів.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: