У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:21, 30 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Двоє вбивць на лаві підсудних у Львові

Двоє вбивць на лаві підсудних у Львові thumbnail

Ще на початку 2015 року у провадженні Галицького РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області перебувало дві кримінальних справи за фактом скоєння кримінального правопорушення, що передбачене ч.2 ст.121 Кримінального Кодексу України (про умисного нанесення тяжких тілесних ушкодження, результатом якого є смерть потерпілого.

Прокурор Галицького району міста Львів Сергій Янчишин розповів, що завдяки злагодженій роботі працівників правоохоронних органів, у місті Львів розкрито два кримінальні правопорушення, що на разі направлені до суду з обвинувальними актами.

Першим обвинувальним актом виступає відносно громадянина, який 4 січня 2015 року о 14:10 на вулиці Івана Франка наніс тяжкі тілесні ушкодження тупим предметом громадянці, внаслідок чого пошкодження головного та спинного мозку, перелом хребта та інші важкі  травми не сумісні з життям.

В обвинувальному акті № 2 йдеться про громадянина, який перебував в квартирі на вулиці Шолом-Алейхема, у ході побутового конфлікту наніс важкі тілесні ушкодження громадянці, що стали причиною смерті жінки.

Сергій Янчишин повідомив, що  на даний час вказані кримінальні впровадження розглядаються Галицьким районним судом у Львові.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: