У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:44, 1 Липня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Завершився Чемпіонат України з швидких шахів та блискавичної гри

Завершився Чемпіонат України з швидких шахів та блискавичної гри thumbnail

На Львівщині 30 червня вдало завершився чемпіонат України зі швидких шахів та блискавичної гри. Майстри вправно зіграли і були нагороджені почесними призами. Поєдинки гри відбувалися у приміщенні готелю «Волтер» .

Серед жінок звання чемпіонки України з шахів тепер носитимуть 30 учасниць: серед яких 6 міжнародних гросмейстерів,  5 майстрів ФІДЕ, 6 майстрів спорту та 2 міжнародних майстри. Зокрема, Анастасія Рахмангулова та Ольга Калініна.

Серед чоловіків участь у змаганнях взяли 104 учасники, з них 13 міжнародних майстрів, 10 гросмейстерів, 12 майстрів спорту України і 11 майстрів ФІДЕ . Чемпіоном України серед чоловіків став шахіст з Івано-Франківщини Володимир Онищук.

Переможців змагань зі швидких шахів та блискавичної гри привітали голова обласної федерації шахів Тарас Керницький, представники федерації шахів України,заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Чемпіонів, призерів та їхніх персональних тренерів нагородили почесними дипломами, сувенірними подарунками від Львівської шахової федерації та медалями Міністерства молоді та спорту України.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: