У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:54, 1 Липня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Ольгу Загульську звільнили з роботи через політичні вподобання

Ольгу Загульську звільнили з роботи через політичні вподобання thumbnail

Викладача Ольгу Загульську, яка працювала у Львівському університеті ім. Франка 30 червня звільнили з посади доцента географічного факультету.

Нагадаємо, що жінка встигла прославитися своїми політичними поглядами щодо подій в Україні. Вона палко підтримувала терористичні організації ЛНР і ДНР.

Нещодавно за участю викладачів факультет географії провели голосування де вирішили, що Ольгу Загульську слід скоротити з посади і взяти на роботу асистента.

Додамо, що раніше у своєму блозі жінка запостила інформацію про те, що не вважає, що Росія веде війну з українцями і повідомила про свою підтримку ЛНР і ДНР. Розгнівані студенти влаштували викладачці справжній бойкот та відмовилися відвідувати пари, які проводить Ольга Загульська, в результаті чого її звільнили від викладацької справи та перевели на наукову роботу.

Безробітна викладачка, як тепер каже Ольга, немає наміру виходити на роботу, бо офіційно 30 червня вважається звільненою. Жінка має намір подати до суду через те, що причиною звільнення є її особисті політичні вподобання. Вважає, що така ситуація, не має торкатися роботи.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: