У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 19:33, 1 Липня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Визначили найсильнішого студента міста Львів

Визначили найсильнішого студента міста Львів thumbnail

Фінальні змагання зі стронгмену серед львівських спудеїв завершився втішними результатами. На заході аматори продемонстрували свою силу та виконали шість вправ, після чого судді обрали найкращого і найсильнішого студента міста Львів.

Вперше цього року розпочала свою гру Аматорська ліга зі стронгмену. Спочатку проводились 2 відбіркові тури, де аматори піднімали валізи, коромисло та інші важкі елементи, також виконували спеціальні вправи, в результаті яких, судді обирали кращих і пропускали богатирів до фіналу.

У фінальних змаганнях хлопцям придумали ще важчі завдання, такі як тяга автомобіля канатом вагою під 2, 5 тонн тощо. Визначити переможця було досить складним завданням, адже троє учасників показали однакові результати, та за результатами попередніх відбіркових етапів, судді обрали найкращого. Найкращий результат в 16 секунд продемонстрував спортсмен, що був важчим серед інших учасників і, можливо, це допомогло отримати перемогу. Олег Пилип’як став переможцем турніру і отримав титул Студентський Чемпіон Аматорського турніру зі стронгмену.

Організатори планують зробити аматорські змагання традиційними.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: