У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:53, 2 Липня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фільм про життя Андрея Шептицього просто неба

Фільм про життя Андрея Шептицього просто неба thumbnail

Третього липня о 20:00 відбудеться презентація художньої кінострічки «Владика Андрей» на свіжому повітрі. Центр Студентського Капеланства радо запрошує охочих відвідати захід і переглянути фільм разом з іншими львів’янами. Стрічку демонструватимуть поруч зі студентським храмом Блаженного священномученика Олексія Зарицького, що по вулиці Лукаша, 3-а.

Ініціаторами створення відритого перегляду стали студенти спільноти «Сад» Львівської політехніки. Активісти вже неодноразово проводили подібні заходи для учасників своєї спільноти, зараз мають на меті долучити більше людей і в такий спосіб донести до глядача історію про відомого Митрополита Андрія Шептицького. На жаль, сьогодні молодь погано знає хто і ким був духовний наставник українського народу, тому такі зустрічі у незвичному форматі не тільки зближують і зацікавлять учасників, але й донесуть нову, невідому інформацію.

Організатори обрали саме художній фільм, адже знають, що молоді люди менше цікавляться документальними стрічками. Тривалість фільму становить дві години і розповідає про життєву стежку духовного провідника України в історії УГКЦ.

Нагадаємо, що цього року відбудеться ювілейна дата, 150-річчя від дня народження видатної особи, що внесла свій слід в історію українського народу.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: