У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:53, 2 липня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фільм про життя Андрея Шептицього просто неба

Фільм про життя Андрея Шептицього просто неба thumbnail

Третього липня о 20:00 відбудеться презентація художньої кінострічки «Владика Андрей» на свіжому повітрі. Центр Студентського Капеланства радо запрошує охочих відвідати захід і переглянути фільм разом з іншими львів’янами. Стрічку демонструватимуть поруч зі студентським храмом Блаженного священномученика Олексія Зарицького, що по вулиці Лукаша, 3-а.

Ініціаторами створення відритого перегляду стали студенти спільноти «Сад» Львівської політехніки. Активісти вже неодноразово проводили подібні заходи для учасників своєї спільноти, зараз мають на меті долучити більше людей і в такий спосіб донести до глядача історію про відомого Митрополита Андрія Шептицького. На жаль, сьогодні молодь погано знає хто і ким був духовний наставник українського народу, тому такі зустрічі у незвичному форматі не тільки зближують і зацікавлять учасників, але й донесуть нову, невідому інформацію.

Організатори обрали саме художній фільм, адже знають, що молоді люди менше цікавляться документальними стрічками. Тривалість фільму становить дві години і розповідає про життєву стежку духовного провідника України в історії УГКЦ.

Нагадаємо, що цього року відбудеться ювілейна дата, 150-річчя від дня народження видатної особи, що внесла свій слід в історію українського народу.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Как установить сигнализацию на машину своими руками?Как установить сигнализацию на машину своими руками?
Для защиты своего транспортного средства от возможного нежеланного взлома большинство води...

Сьогодні

Как установить сигнализацию на машину своими руками?Как установить сигнализацию на машину своими руками?
Для защиты своего транспортного средства от возможного нежеланного взлома большинство води...

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: