У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:35, 2 Липня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Президент Петро Порошенко завітав до Львова з претензіями

Президент Петро Порошенко завітав до Львова з претензіями thumbnail

2 липня Президент України Петро Порошенко прилетів до Львова. О пів на другу у залі для нарад Львівської обласної ради мала розпочатись  зустріч Президента з керівниками силових структур і правоохоронних органів прикордонних областей Західної України.

На зустрічі зібралися більш ніж 60 керівників держслужб, зокрема служби безпеки, митники,прикордонники, служби міліції та прокуратури.

Петро Порошенко запізнився на зустріч майже на одну годину. Причиною запізнення стала зустріч Президента з польським колегою Броніславом Комаровським, який на той час перебував у Львівському національному університеті. Коли Керівник держави повернувся до облради, одразу мовив  вступне слово.

Вислухавши, я боряться з корупцією у регіонах Порошенко негативно висловився, щодо роботи правоохоронних органів у боротьбі з корупцією, порівняв її з байкою Крилова «Лебідь, щука і рак», де кожен тягне в свою сторону. Наголосив, що хоче бачити  вирок суду у злочинах а не просто відкриту кримінальну справу.

Поки відбувається нарада. На вулиці люди вийшли з різними плакатами і викрикують різні запитання. Зокрема, громадян цікавить, коли закінчиться війна.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: