У Львові – події, мистецтво, життя



Сторінка додана 22:42, 21 Липня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Нічні маршрутки складають серйозну конкуренцію таксистам

Нічні маршрутки складають серйозну конкуренцію таксистам thumbnail

У місті курсують нічні автобуси, які  мають чималий попит.

Зовсім нещодавно у міській раді лише розглядалося питання, щодо введення нічних маршрутів, а вже сьогодні, всього за 8 гривень мешканці можуть доїхати в потрібне місце. Звісно, це зручно та, у порівнянні з тарифами таксистів, набагато дешевше.

Крім того, про безпеку також подумали: у кожному автобусі є представник ЛПК «Муніципальної дружби», який і забезпечить не лише безпеку, а й порядок під час проїздів.

Задля зручності автобуси курсують  всього за  7 маршрутами, і вже за деякими підрахунками, можна впевнено стверджувати, що найпопулярніший із них – «Залізничний вокзал – Сихів». Аби створити максимально зручний графік руху, керівники проекту співпрацюють із залізничним вокзалом, тому з 23:00 по 05:00 всі мешканці міста, а також туристи, матимуть можливість скористуватися послугами «державного таксі».

«Ми постійно вдосконалюємо графік, аби зробити його більш зручним для всіх, та все ж пільговики не зможуть безкоштовно проїхати. Розробляється додаток, в якому можна буде детально ознайомитись із графіком руху, крім того, ви зможете відслідковувати його» - говорить керівник Львівського міського осередку «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Шевців.



Варто прочитати:






 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі



Варто прочитати: