У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:06, 25 Липня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Сьогодні львів’яни написали листа Папі Римському

Сьогодні львів’яни написали листа Папі Римському thumbnail

У рамках фестивалю «Вітер На-Дії» молодь міста написала листа до римського понтифіка. Про що писали, та для чого взагалі потрібна така акція?

Сьогодні у Львові відбулось  урочисте відкриття всеукраїнського молодіжного фестивалю  «Вітер На-Дії», в рамках якого заплановано чимало цікавих та захопливих подій. За словами організаторів, при створенні всіх конкурсів, вони намагалися врахувати  потреби та зацікавлення всі верстви населення, та все ж більшу увагу вони  приділили молоді.

Цього річ організатори звернули увагу на гостру та досить спірну проблему, яка все більше розвивається:  молодь України все більше відхрещується від церкви. Тому, аби зробити хоча б мінімальний акцент на гострій проблемі на фестивалі розмістили великий лист, який відправлять від імені всієї молоді Львова до самого Папи Римського. Про що ж писали українці?

«Цей лист, як ми й гадали, стане своєрідним об’єднанням, заради однієї спільної молитви, за життя тих, хто зараз знаходиться у зоні бойових, антитерористичних операцій. Юнаки та дівчата писали про те, що їх найбільше болить, і цим самим закликали до спільної молитви. Попри наші побоювання саме цим проектом на фестивалі цікавились найбільше, та не всі наважувались написати. Хочу наголосити – акція продовжується, тому ті, хто не встиг написати бажане можуть приєднатися» - говорить одна з організаторів фестивалю Ірина Максименко.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: