У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:29, 2 Серпня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

За 5 тисяч доларів – реальний строк на умовний

За 5 тисяч доларів – реальний строк на умовний thumbnail

Вчора, спіймали ще одного хабарника: начальника виправної колонії у Львівській області. Кому і що він обіцяв за грошову винагороду?

Хабар у розмірі п’ять тисяч доларів, може змінити вам все життя, як?  Саме таку суму грошей пропонував обміняти на волю, підполковник Миколаївської виправної колонії №50, одному  громадянину України, якого засудили, за вчинення важкого злочину.

Попри важкість злочину, начальник пообіцяв вирішити проблему ув’язнення всього за п'ять тисяч доларів США. Та свою обіцянку той таки не стримав, бо його вже самого незабаром судитимуть: 31 липня, під час обшуку його службового кабінету, слідчими органами правопорядку виявлено всю суму хабара. Таким чином підполковнику пред’явлені обвинувачення  за статтею 208 Кримінально-процесуального кодексу України, а саме затримання уповноваженої службової особи за отримання неправомірної вигоди.

Наразі проводяться слідчі дії, та оперативно-розшукові заходи.  Розглядаються ще кілька варіантів отримання хабара цим самим посадовцем.

Нагадаємо, що наразі в Україні щодня затримують високопосадовців-хабарників, деякі правоохоронні органи називають цей період «війною з корупціонерами».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: