У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 20:43, 22 Серпня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вакансія прокурора: генеральна заміна чинної влади

Вакансія прокурора: генеральна заміна чинної влади thumbnail

Генеральна прокуратура України оголосила конкурс на 700 вакантних місць. Чому влада вирішила докорінно замінити всіх генпрокурорів? Які критерії враховуватимуться при відборі на ці важливі, для всієї країни, посади, та хто представлятиме нову владу?

Сьогодні під час брифінгу Заступник Генерального прокурора Давід Сакварелідзе повідомив про початок конкурсного відбору на 700 вакантних місць генпрокурорів по всій території України: « Ми планували розпочати конкурс набагато швидше – 15 серпня, але через технічні неполадки, нам прийшлось відкласти цю подію більш ніж на два тижні. Та все ж, маю честь оголосити про початок конкурсу, більше того – наші колеги наразі вже телефонують до деяких кандидатів, аби повідомити про можливість займати одне із 700 місць. Також ми відправляємо електронні листи тим, до кого ми не додзвонилися, або нам важко їх знайти. На превеликий жаль, весь процес ще затягнеться, адже у нас досі немає наказу Генерального прокурора, про створення комісії, яка повинна запустити весь процес. Наразі подано понад  шість тисяч заяв на керівні посади. Тому конкурс обіцяє бути цікавим».

Також Сакварелідзе повідомив про те, що особисто він не дозволить імітувати реформи – все відбудеться чесно: усі охочі пройдуть чотири етапи тестування. Таким чином будуть відібрані найкращі з кращих.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: