У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:01, 25 Серпня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

18 офіцерів-контрактників отримали ключі від своїх нових квартир

18 офіцерів-контрактників отримали ключі від своїх нових квартир thumbnail

Сьогодні відбулось вручення квартир нацгвардійцям, а також вручення прапорів частинам Національної гвардії.

25 серпня 18-ом військовослужбовцям, на офіційній церемонії у військовій частині 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, вручили ключі від нових квартир. Нагородили також і самі частини – бойовими прапорами.

Серед людей, які отримали житло були й офіцери-контрактники, і ветерани, які вже звільнені, родичі загиблих героїв-учасників АТО, і навіть прапорщик, яка стояла в черзі за житлом вже 19 років.

«Вчора керівництво надало керівникам військових формувань прапори, і дало доручення, аби сьогодні на урочистій церемонії вручити їх своїм військовим частинам.

Цей прапор – це не простий атрибут, а символ сміливості, незламності, гордості, боротьби за свободу. Ще з далекої історії відомо те, що якщо військо має свій прапор – то вони сильне та незламне. В разі його втрати, військове формування переставало існувати як таке. Крім того, воно вважалося побореним, переможеним. Ще з часів Першої світової війни, кожен солдат знав, і пам’ятав про те, що зберегти прапор – це його обов’язок, адже таким чином він зберігав історію своєї частини» - говорить заступник начальника Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України Олег Білий.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: