У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 09:53, 27 Серпня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відсутність дітей спричинює зачинення шкіл на Львівщині

Відсутність дітей спричинює зачинення шкіл на Львівщині thumbnail

Зменшення народжуваності в Україні – це не міф, а реальний факт, з яким зіткнулася наша країна. Саме через цей демографічний показник припинилася робота однієї зі шкіл на Львівщині. Як коментують цю подію у відділі освіти?

Сьогодні відбулась нарада керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, якою керував голова Стрийської райдержадміністрації Любомир Стадник. Саме під час цієї зустрічі було вирішено й оголошено про те, що Заплатинська школа I-ступеня, що в Стрийському районі більше не функціонуватиме. Як пояснив керівник відділу освіти району Микола Пищик, закриття школи неминуче, адже дітей немає - немає кого навчати, відповідно і вчите не матимуть роботи.  Діти, які вже рахуються за цією школою будуть передані на навчання у Добрянську СЗОШ I-II ступеня.

На цьому ж зібрані голова надав наказ повністю забезпечити всіх школярів потрібними підручниками. Крім того,  на нараді говорилось і про те, що деякі зі шкіл: Семигтнівська, Жулинська та Волезадеревацька  з початку опалювального сезону перейдуть на тверде паливо.

Нагадаємо, що на початку серпня директор департаменту освіти й науки Львівської обласної державної адміністрації Олександра Небожук повідомила про те, що в загалом на Львівщині планується зачинення 13 шкіл.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: