У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 19:21, 27 Серпня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Червонограді затримано трьох злочинців

У Червонограді затримано трьох злочинців thumbnail

Злочинне угрупування складалося із трьох молодих, та попри це, досвідчених хлопців, які не лише грабували мешканців міста, а й завдавали чималої шкоди здоров’ю своїх жертв.

Львівські правоохоронці затримали досвідчених грабіжників, які вчинили щонайменше сім злочинів, серед яких і грабіж, і  шахрайство, і замах на викрадення  чужого майна і навіть насильство. Крім того, за словами правоохоронців, злочинці грабували не лише дівчат та жінок із золотими та коштовними прикрасами, вони обікрали дідуся, якому вже було 71 рік.

Двоє із них – 24-річний та 17-річний, вже були осуджені, а ще один 22-річний юнак, ще не притягувався до кримінальної відповідальності. Всі вони уродженці Червонограду. Наразі кожен з них отримав свій термін: наймолодший – тримання під вартою, адже він переховувався від слідчих органів, а двом рештам - домашній арешт.

« І це далеко не всі злочини, які скоїли ці троє злочинців, адже не всі громадяни зверталися до нас по допомогу. Найцікавіше те, що попри їх молодий вік вони вправно грабували всіх своїх жертв: попередньо обираючи їх по зовнішньому вигляді, вони слідкували за жертвою аж поки та не зайде в якесь відлюдькувате місце, де хтось із них, а зазвичай всі троє нападали на жертву. При цьому один із них тримав її, а інші забирали всі коштовні речі» - говорить  слідчий СВ Червоноградського МВ старший лейтенант міліції Петро Кекіш.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: