У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:09, 28 Серпня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Почесними гостями фестивалю «Країна мрій» стануть військовослужбовці» – Скрипка

«Почесними гостями фестивалю «Країна мрій» стануть військовослужбовці» – Скрипка thumbnail

Цьогоріч етнофестиваль пройде на початку жовтня, а головний акцент організатори ставлять на козацьку спадщину. Чим здивує, та про що розповість 13 показ «Країни мрій»?

Відродження та підтримка українських традицій – досить актуальна тема для сьогодення, адже історія завжди й всім дуже цікава річ, яка відкриває всі кордони, та показує побут  і традиції всіх віків й народів. В Україні є чимало фестивалів, зустрічей, показів, які спрямовані на збагачення знань про наших предків. Та чи всі вони популярні? На жаль, але ні. І все через те, що організатори або не правильно підходять до відбору тем, або ж просто недооцінюють рекламу, звідки й можна дізнатися про подібні заходи. Та всі ці твердження зовсім не властиві «Країні мрій»! Чому?  Напевне в першу чергу тому, що самі організатори та засновники, добре знають цікаві моменти історії, які із задоволенням передають своїм слухачам та учасникам фестивалю.

Це вже 13 фестиваль по рахунку, а щороку, тут різні теми, які цікаві не лише дорослим, а й дітлахам. Та цьогорічний фестиваль проводитиметься напередодні великого церковного свята – Покрови. Саме тому, за словами засновника свята Олега Скрипки, головною темою цього показу стане козацька спадщина.  Крім того, мер міста Андрій Садовий повідомив про те, що він докладе всі зусилля, аби військовослужбовці мали змогу відвідати даний захід, адже для них ця тема близька та цікава: «Наразі ми розглядаємо питання залучення до фестивалю і поранених військових, які на даний момент перебувають у військовому госпіталі».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: