У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:35, 10 Вересня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Найближчим часом на Львівщині відбудуться навчання рятувальників

Найближчим часом на Львівщині відбудуться навчання рятувальників thumbnail

З 21 по 25 вересні відбудуться навчання рятувальників у Львівській області.

Міжнародні навчання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру «Україна-2015» відбудуться цього річ на Львівщині. Організатори прогнозують, що у ньому візьмуть участь близько 1100 учасників. Рятувальники приїдуть на змагання, де представлятимуть понад 30 країн світу та держав-партнерів НАТО. Крім цього 9 країн, ймовірно, надішлють на цю подію своїх офіцерів, які добре розуміються у цьому та мають великий досвід роботи. Вони повинні допомогти учасникам краще опанувати свою професію на таких практичних заняттях. Також на навчання прибудуть професійні спостерігачі, які слідкуватимуть за цілим процесом та будуть вчасно надавати поради учням.

Такі навчання організовані для того, щоб рятувальники могли покращити свої навички, а також щоб навчитися краще реагувати на різні катастрофи та в інших небезпечних ситуаціях. В організаторів існує сценарій, за яким вони планують працювати. буде імітовано обвал шахти, що буде спричинений вибухом. Та рятувальники повинні правильно зорієнтуватися і все зробити правильно.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: