У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:24, 21 Вересня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На які програми виділено 298 млн. бюджету Львівської області?

На які програми виділено 298 млн. бюджету Львівської області? thumbnail

За останніми даними з бюджету Львівщини було виділено 298 млн. грн., за які  профінансовано 40 програм, та планується потратити ще 128 млн. грн.,  заявляють представники обласного управління.

На які ж  програми уже витрачені кошти? Це програми енергозбереження, фінансування робіт, пов’язаних з реконструкцією, будівництвом та ремонтом автомобільних доріг та багато інших.

Як стверджує  Василь Лозинський, на 100% профінансовано 6 програм, на 70% - 8, 14 програм в межах 50-70%, 7 програм  профінансовано на  30-50% та 5 програм на 30%.

Львів славиться безліччю проектами, які відбуваються в місті, зокрема і культурного характеру. Окрім цього, вузькою співпрацею між громадськістю та владою. Тому часто Львів називають першим європейським містом України за результатами прийняття ефективних рішень та втілення їх у життя. Це практика, яку роками використовують Європейські країни. Порадували також представники влади Львівщини новиною про збільшення видатків з бюджету на соціальні проекти.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: