У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 20:19, 22 Вересня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Скільки скоро коштуватиме проїзд в нічних маршрутках Львова?

Скільки скоро коштуватиме проїзд в нічних маршрутках Львова? thumbnail

Після здійснених підрахунків службою управління транспорту та зв’язку ЛМР, було запропоновано підвищення цін на проїзд в нічний час до 8 грн.

Питання було піднято через тенденцію до зменшення пасажирообігу в останні місяці. Відповідно були надані наступні дані: липень -13 тис. пасажирів, серпень - 11 тис., вересень (три тижні) - 5 283 пасажирів.

Так як спостерігалось настільки помітне скорочення, нічні перевезення перестали приносити прибуток перевізникам. За підрахунками того ж управління транспорту та зв’язку ЛМР, вартість повинна була б становити – 26 грн., але об’єктивно така ціна б викликала хвилю невдоволення серед городян, тому зупинились на ціні у 8 грн.

Наразі питання про зміни вартості проїзду в нічний час перебуває на розгляді у Виконавчого комітету Львівської міської ради.

Як заявляють представники перевізних служб вони будуть їздити за існуючими  тарифами до кінця року, хоч ця діяльність і приносить їм збиток.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: