У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:22, 23 Вересня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Нові правила дорожнього руху для львів’ян, або що варто знати пішоходам!

Нові правила дорожнього руху для львів’ян, або що варто знати пішоходам! thumbnail

Сьогодні стало відомо про прийняття нового рішення щодо штрафування пішоходів, зокрема, громадян Львова, які переходять вулицю в не призначеному для цього місці.

Не тільки у Львові, а й в інших містах України водії стикаються з проблемою переходу дороги пішоходами у не відведених для цього місцях. Часто саме такий необачний вчинок стає причиною ДТП та в гіршому випадку летального завершення такої події.

В країнах Європи уже багато років діє практика штрафування пішоходів, які переходять вулицю будь-де або на червоне світло. Наприклад, в сусідній Польщі сума такого виду стягнень від 50 до100 злотих. У Львові же цей штраф становитиме 51 грн.

З часу як було прийнято дане рішення про штрафування пішоходів, львівські патрульні встигли вже оштрафувати декількох жителів Львова.

Така практика є досить дієвою, адже, якщо ти хочеш чогось навчити людину – вдар по її гаманцю – це найболючіший і найбільш практичний спосіб.

При тому, що часто причиною таких необдуманих дій є звичайний поспіх, нестача часу, але якщо добре обміркувати: чи вартий ризик наслідків?Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: