У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:14, 24 Вересня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Які речі потрібно носити вдома?

Які речі потрібно носити вдома? thumbnail

Таке запитання завжди чомусь хвилювало людей похилого віку. Тому що, в магазинах можна побачити, як вони можуть купити тапочки тут, речі для дому десь в іншому місці, а також різноманітні халати і так далі. Найзручнішим одягом для дому рахується піжама. Але її чомусь більше обирають молоді люди. Напевно, прогрес прийшов до того, що й молоді хочуть виглядати досить класно у себе дома. Тому, на вітринах в магазинах, часто можна побачити веселі піжами, як для хлопців, так і для дівчат. Люди ж похилого віку, шукають більше щось серйозне, чим малюнки на кофтах з героями мультфільмів чи казок.

Все ж таки основним трендом залишається саме взуття. Оскільки, тільки його можуть випускати, чомусь, в такій кількості, що аж очі розбігаються. Є вони абсолютно звичайні, з бантиками, з вовною в середині, а є й такі, коли ви ходите, то в них очі бігають – зайці, медведі, кролики, коти, тигрята, слони, навіть машинки. Звісно, що такі моделі більше розглядають та купують на малих дітей, тому що їх розміри не зшиються дуже великими. Але, виробники почали пропонувати такі тапочки носити й молодим людям. Для пенсіонерів більше підійшли би прості домашні речі, можливо з якимось конкретним візерунком, тональних відтінків, щоб не кидалося в очі. Молоді ж люди обирають дуже яркі відтінки, тому що – це зараз залишається дуже модним.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: