У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:58, 24 Вересня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Які зараз ціни на оренду житла у Львові та чого варто очікувати?

Які зараз ціни на оренду житла у Львові та чого варто очікувати? thumbnail

Саме в осінній період, зокрема на початку осені,  в Львові, як і в інших містах України, найвищі ціни на оренду житла, що безпосереднього пов’язано із перевищення попиту на нього із існуючою пропозицією.

Початок осені – це початок нового навчального року і припливом у місто студентів, які окрім гуртожитків шукають для життя квартир. В інші періоди відбуватиметься спад такого на ринку нерухомості.

Залежно від умов, які є в житлі, місця розташування та ін. чинників залежатиме вартість орендованого житла.

Житло економ-класу на околицях Львова вам обійдеться від 3000 грн і вище (однокімнатна квартира), ближче до центру вона буде дорожчою від 500 до 800 грн. Збільшуючи кількість кімнат, до ціни за однокімнатну варто добавляти ще плюс 1000 грн. Так, наприклад, оренда двокімнатної кв.  обходитиметься від 4000 до 4500 грн.

Житло ж бізнес класу дорожче приблизно в півтора раза.

Експерти радять шукати житло для оренди заздалегідь та не чекати серпня, часу, коли традиційно зростають ціна на цей вид послуг. Спад цін же очікується ближче до опалювального сезону.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: