У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:29, 26 Вересня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На Львівщині відкрилась ще одна школа

На Львівщині відкрилась ще одна школа thumbnail

24 вересня у селі Андріївка Буського району відбулося урочисте відкриття відновленого навчально-виховного комплексу „Андріївська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.”

Захід пройшов в рамках «Тижнів Німеччини в Україні». Адже це черговий об’єкт у Львівській області, реалізований у рамках проекту сприяння розвитку соціальної інфраструктури Українським фондом соціальних інвестицій за допомогою німецьких коштів. Мікропроект реалізований за співфінансування Львівської обласної ради, Буської районної ради та за активної участі місцевої громади.

Загальна вартість проекту з покращення умов надання освітніх послуг для громади с. Андріївка Буського району становить 1,5 млн грн. За ці кошти упродовж 2013 - 2015 року проведені першочергові заходи з капітального ремонту та енергоефективності навчально-виховного комплексу. Повністю замінено покриття даху на металочерепицю, замінено систему опалення, встановлено два енергозберігаючі котли. Місцева громада за підтримки меценатів виконала роботи з ремонту фасаду школи.

Окрім того, протягом впровадження мікропроекту проводився поточний енергоаудит та навчання громади з питань енергоефективності. Відбулося  навчання з питань залучення дітей до здорового способу життя, а також упроваджено ініціативу з навчання дітей он-лайн журналістиці.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: