У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:08, 29 Вересня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Путін кинув Донбас, бойовиків вистачить на два дні, – Стрєлков

Путін кинув Донбас, бойовиків вистачить на два дні, – Стрєлков thumbnail

Росія, вплутуючись в сирійський конфлікт, почала забувати про окуповані нею території на Донбасі, так що Донецьк може бути повністю звільнений буквально за два дні.

Таку думку висловив вигнаний колишній міністр оборони "ДНР" Ігор Стрєлков-Гіркін, пише Обозреватель. - Відразу хочу наголосити: у мене є надійні дані про те, що участь у війні аж ніяк не обмежиться одними радниками, авіацією, артилерією і охороною баз - йде формування повноцінного сухопутного "експедиційного корпусу".

Власне, його авангард вже вступив в бойові дії. Отже, ми все-таки залазимо в повномасштабну війну з ИДІЛ з такими "надійними" союзниками, як Іран, іракські і сірійські араби тощо, у яких, на відміну від Росії, дійсно в цій війні життєві інтереси, не відстоювати які збройним шляхом для них самогубство, - сказав Стрєлков, підкреслюючи таким чином масштаби участі Росії у сирійському конфлікті.

На його думку, в даний час відбувається здача "ЛНР-ДНР" до складу України мирним шляхом. Крім того, за словами терориста, українська армія чисельністю в 5 разів перевершує бойовиків, більш того, оцінка боєздатності частин і підрозділів терористів коливається від "повністю небоєздатні" до "половина розбіжиться, з іншими можемо спробувати оборонятися добу-дві".

При цьому командування неофіційно розглядає тільки два варіанти розвитку подій: - Займаємо кругову оборону і чекаємо підтримки ЗС РФ або відступаємо до кордону і намагаємося зачепитися де-небудь поблизу, - розповів Стрєлков.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: