У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 09:51, 27 Жовтня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відкриття нового готелю

Відкриття нового готелю thumbnail

Для того, щоб розпочати свій власний готельний бізнес потрібно не тільки погратися с документацією, але й знайти відповідне місце для його розташування. Окрім даних дій, майбутній бізнесмен не повинен забувати й про факт того, що йому прийдеться купувати європейське обладнання, гарні модні меблі, зробити відповідний дизайн інтер’єру, а для цього потрібно буде наняти дизайнера і багато чого іншого.

Отож, якщо всі документи та приміщення уже буде, й все для цього буде готове, тоді йому потрібно буде дійсно закуповувати нове європейське обладнання для майбутніх співробітників та жителів, гостей. Справа в тому, що саме від цього буде залежати той фактор скільки зірок будете мати. Чим новіше, наприклад, французьке, рахується найкращим у світі. Також, якщо ви хочете зі свого готелю зробити готель-клуб, тоді вам потрібно закуповувати голландське обладнання. Від цього залежить ще й рівень обслуговування персоналом, а також якість в цілому. Обов’язково повинен бути на території ресторан, кафе, бар з різноманітною кухнею – це може бути національна, французька та китайська, наприклад. Або ви можете вирішити це питання самостійно з майбутнім шеф-поваром, можливо, що він самостійно запропонує якійсь хороші варіанти.

Вам потрібно буде звернути увагу й на житлову площадку, оскільки вона повинна сягати шістнадцяти метрів квадратних в кожному номері готелю найвищої зіркової категорії. В номерах все традиційно, але обов’язково з власною ванною, раковиною, туалетом і так далі. Всі меблі повинні бути нового зразка та абсолютно новісінькі, щодо дзеркала, то воно також повинно бути. Інтернет в кожному номері абсолютно безкоштовний, не забуваймо й про кондиціонер, плаский телевізор, холодильник, телефон. Щодо додаткових послуг, то вони повинні бути включені в вартість всього номеру: мило, шампунь, полотенця, ковдри, халат, тапочки для ходіння по кімнаті тощо.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: