У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 23:23, 28 Жовтня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вартість просування сайту

Вартість просування сайту thumbnail

Яка вартість просування сайту у Львові?

Ні для кого не секрет, що майже всі сайти, які ми знаходимо у пошуковій видачі на перших сторінках, є оптимізованими. Компанії та приватні підприємці вкладають не лише гроші, а й зусилля у весь цей важкий та постійний процес оптимізації. Тож, ми б хотіли розібратися скільки складає вартість просування сайту у Львові, та від чого воно залежить.

Насправді, конкуренція у Львові не така велика, як у Києві, Харкові чи Дніпропетровську. Для просування сайту за обмеженою геолокацією (по Львову) необхідно в декілька разів менше коштів, ніж для аналогічної роботи по Києву.

Пошукове просування коштує дешевше, як мінімум з 3х причин:

  1. Нажаль, в Україні дуже мало україномовних сайтів. А ті, які є, не оптимізовані належним чином.
  2. Україномовний контент дістати набагато простіше, ніж російськомовний. Якісні переклади російських текстів замінять послуги копірайтерів.
  3. Львівський бізнес все ще працює офлайн. Хоча інтернет-користувачів майже 70% серед всього населення Львова, компаній, які представлені в інтернеті, одиниці. Тобто, конкуренції для просування майже немає.

Висновки:

Для того, щоб достойно зайняти цю нішу, вам необхідно мати якісний україномовний сайт, з індивідуальним дизайном, наповнений якісним людським цікавим контентом та сео оптимізувати його. Якщо вам ніколи займатися цим самостійно, довірте цю справу професіоналам з Овер Студіо.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: