У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:55, 2 листопадаа, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові відбудеться благодійний фестиваль, участь в якому повинен взяти кожен

У Львові відбудеться благодійний фестиваль, участь в якому повинен взяти кожен thumbnail

Вже скоро у Львові відбуватиметься благодійний фестиваль «Червоні носики», зібрані кошти від якого допоможуть багатьом хворим діткам Львівщини і не тільки.

Метою цього заходу є зібрання коштів для закупівлі діагностичного обладнання, яке дозволить виявляти у дітей наявність чи відсутність патології згортання крові. Дані технічні засоби діагностики вкрай необхідні Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центру.

Благодійний захід проходитиме 8 листопада, в приміщенні Львівського палацу мистецтв. Ще до початку цього благодійного фестивалю, його найменували «фестивалем добра».

Організатором виступив Всеукраїнський благодійний фонд «Запорука», який заручився підтримкою Львівської обласної ради та Львівської міської ради.

Даний захід проходить у Львові вже втретє, даруючи хворим діткам надію на видужання.

Тому організатори запрошують всіх жителів міста прийти на свято, яке проходитиме 8 листопада, подарує чимало позитивних емоцій та дозволить зробити добру справу.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: