У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:50, 10 листопадаа, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові виділили 700 тисяч гривень на облаштування скверу Гідності

У Львові виділили 700 тисяч гривень на облаштування скверу Гідності thumbnail

Тривають роботи з облаштування території скверу Гідності, що на просп. Червоної Калини, 109. Виконуватимуть їх у 2 черги. Перша – цьогоріч – передбачає замощення плиткою, зокрема – тактильною, частини території скверу, облаштування простору «без перешкод» – тобто без бордюрів та сходів, а також визначення локацій для подальшого встановлення лавочок та висадки зелених насаджень. Натомість, друга черга – навесні наступного року – передбачатиме власне встановлення цих місць для сидіння у формі кола та висадку 16 нових дерев.

Про це повідомляє голова Сихівської РА Ірина Маруняк.

Проект облаштування скверу розроблено районною адміністрацією спільно з урбаністичною ініціативою «Група 109», враховуючи думки мешканців мікрорайону, з якими неодноразово зустрічались та обговорювали взаємні пропозиції та застереження. На реалізацію проекту з міського бюджету цьогоріч виділено 700 тис грн, однак цих коштів на виконання обох його частин не вистачить. Відтак, у бюджеті на 2016 рік обіцяють передбачити додаткову суму грошей.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: