У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:07, 11 листопада, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Селами Львівщини їздитиме мобільний кінотеатр

Селами Львівщини їздитиме мобільний кінотеатр thumbnail

У листопаді за ініціативи департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації селами області мандрує мобільний кінотеатр. Про це повідомила директор департаменту Христина Береговська.

"Ми запропонували перелік художніх стрічок та мультфільмів, які б зміг продемонструвати мобільний кінотеатр - зазначила Христина Береговська. - Здебільшого люди обрали для перегляду мультфільми. Ми підтримали цю позицію й найменші мешканці багатьох сіл ще цього місяця переглянуть українську мультиплікацію".

До кінця листопада мобільний кінотеатр відвідає села у чотирьох районах області. Зокрема, у неділю, 15 листопада, діти, які мешкають у селах Крехів та Глинсько, що на Жовкіщині зможуть відвідати кінотеатр. У селах Ставчани, Полянка, Містки, що у Пустомитівському районі кінотеатр побуває 22 листопада. Цього ж дня переглянуть мультики малюки, які живуть у селах Тершів, Воля, Спас та Велика Лінина, що на Старосамбірщині. А 29 листопада кінотеатр демонструватиме мультфільми у селах Дунаїв, Смереківка, Гуральня і Чемеринці, що у Перемишлянському районі.

За словами Христини Береговської, захід відвідує чимала кількість дітей. Мобільний кінотеатр їздитиме селами Львівщини й надалі.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Как установить сигнализацию на машину своими руками?Как установить сигнализацию на машину своими руками?
Для защиты своего транспортного средства от возможного нежеланного взлома большинство води...

Сьогодні

Как установить сигнализацию на машину своими руками?Как установить сигнализацию на машину своими руками?
Для защиты своего транспортного средства от возможного нежеланного взлома большинство води...

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: