У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:07, 11 листопадаа, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Селами Львівщини їздитиме мобільний кінотеатр

Селами Львівщини їздитиме мобільний кінотеатр thumbnail

У листопаді за ініціативи департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації селами області мандрує мобільний кінотеатр. Про це повідомила директор департаменту Христина Береговська.

"Ми запропонували перелік художніх стрічок та мультфільмів, які б зміг продемонструвати мобільний кінотеатр - зазначила Христина Береговська. - Здебільшого люди обрали для перегляду мультфільми. Ми підтримали цю позицію й найменші мешканці багатьох сіл ще цього місяця переглянуть українську мультиплікацію".

До кінця листопада мобільний кінотеатр відвідає села у чотирьох районах області. Зокрема, у неділю, 15 листопада, діти, які мешкають у селах Крехів та Глинсько, що на Жовкіщині зможуть відвідати кінотеатр. У селах Ставчани, Полянка, Містки, що у Пустомитівському районі кінотеатр побуває 22 листопада. Цього ж дня переглянуть мультики малюки, які живуть у селах Тершів, Воля, Спас та Велика Лінина, що на Старосамбірщині. А 29 листопада кінотеатр демонструватиме мультфільми у селах Дунаїв, Смереківка, Гуральня і Чемеринці, що у Перемишлянському районі.

За словами Христини Береговської, захід відвідує чимала кількість дітей. Мобільний кінотеатр їздитиме селами Львівщини й надалі.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: