У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:59, 12 листопадаа, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львівська митниця поповнила бюджет на 930 мільйонів гривень

Львівська митниця поповнила бюджет на 930 мільйонів гривень thumbnail

У жовтні Львівська митниця ДФС забезпечила надходження до державного бюджету України у сумі 930,1 млн грн, що на 21% більше, ніж у жовтні 2014 та на 11,2 % більше, ніж у вересні  2015 року. Про це йшлося під час наради з суб’єктами зовнішньо-економічної діяльності, начальниками митних постів, а також правоохоронними органами, яка відбулася під керівництвом голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.

Олег Синютка повідомив, що понад планово у вересні - жовтні поточного року до бюджету перераховано 303,8 млн грн: 50 відсотків від цієї суми, а це  149,8 млн грн, спрямовано до спеціального фонду обласного бюджету на поточний ремонт доріг. Зокрема, йдеться про дорогу Львів-Радехів-Луцьк, ділянки Львів-Сколе атвомобільної дороги загального користування державного значення Київ-Чоп та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе-Славське.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: