У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:05, 12 листопадаа, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Учасники АТО отримали сучасні протези від львівського підприємства

Учасники АТО отримали сучасні протези від львівського підприємства thumbnail

"На сьогодні повноцінну протезно-ортопедичну допомогу від підприємства отримали 38 військовослужбовців-учасників АТО", - розповів директор Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування і протезування Сергій Суязов під час зустрічі з заступником Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігорем Долговим. Також він зазначив, що підприємство задіяне під державну програму із забезпечення інвалідів та інших осіб протезно-ортопедичними виробами.

"Протезування здійснюється за технологією та з використанням комплектуючих провідних європейських фірм, таких як "OTTO-BOCK", "Uniprox" та комплектуючих японського виробництва, асортимент яких на ринку України постійно оновлюється. Сучасні матеріали, технології виготовлення та комплектуючі призначаються індивідуально, в залежності від причини та рівня ампутації, загального стану пацієнта, умов його проживання. Такий підхід дозволяє оптимально забезпечити активність пацієнта відповідно до ступеня його мобільності. Спеціалісти підприємства проходять курси удосконалення на базі Харківського науково-дослідного інституту протезування та протезобудування, беруть участь у майстер-класах, що проводять провідні європейські спеціалісти з протезування", - зазначив Сергій Суязов.

Керівник підприємства розповів про етапи протезування та подальше супроводження пацієнтів. Зокрема, зазначив, що під час первинного протезування важливе місце відведено освоєнню техніки ходьби.

"З цією метою у нас функціонує стаціонарне відділення, в якому кваліфіковані спеціалісти відпрацьовують вірний стереотип ходьби у виготовленому та оптимально підігнаному протезі. Попередньо готують куксу до протезування шляхом масажу та фізіо-терапевтичних процедур, проводять заняття з ЛФК. Термін перебування у стаціонарі – близько місяця, а за потреби може бути збільшеним до двох місяців. Після первинного протезування проходить процес формування кукси (в залежності від індивідуальних особливостей організму він триває від 1 до 6 місяців), впродовж цього часу спеціаліст, що виготовляв протез, проводить корекцію куксоприймальної гільзи, а при необхідності – замінює її", - розповів розповів директор Львівського казенного експериментального підприємства.

Протезні вироби підлягають обов’язковому гарантійному та післягарантійному ремонту на підприємстві, яке їх видало. Огляд пацієнтів, консультації щодо вибору протеза та його виготовлення можливі на головному підприємстві та у філіалах.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: