У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:15, 13 листопадаа, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Центр міста Львова прикрасять 25 грабів

Центр міста Львова прикрасять 25 грабів thumbnail

12 листопада працівники «Кредобанку» висадили алею з 25 грабів на просп. Чорновола у Львові. Висадка відбулася у рамках програми озеленення міста Львівської міської ради і з нагоди 25-річчя роботи банку на українському ринку.

Участь в акції взяло 30 працівників головного офісу банку та львівських відділень. Нова алея стала продовженням проекту озеленення проспекту Чорновола, започаткованого в жовтні Галицькою районною адміністрацією та ЛКП «Зелений Львів». «Кредобанк» придбав саджанці грабів як подарунок місту.

Участь у міському проекті ревіталізації проспекту Чорновола є корисною справою для Львова – міста, в якому «Кредобанк» народився, та в якому розташований його головний офіс. Символічно, що у рік 25-ліття ми подарували місту саме 25 чудових грабів, – говорить заступник голови правління ПАТ «Кредобанк» Даміан Раґан. – Сьогоднішня акція є не просто внеском у благоустрій міста. Ми хочемо бути банком для Львова не лише у банківських послугах, і тому  долучатимемось до корисних соціальних ініціатив для громади і в майбутньому.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: