У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:41, 18 листопадаа, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові обговорять здобутки Революції гідності

У Львові обговорять здобутки Революції гідності thumbnail

У четвер, 19 листопада, Центр міжнародної безпеки та партнерства факультету міжнародних відносин спільно з Волонтерським полком за підтримки Львівської обласної державної адміністрації організовують круглий стіл "Революція гідності: очікування та здобутки України на шляху до Європи".

Захід проводиться в рамках відзначення Дня гідності та Свободи. Про це повідомила заступник директора департаменту інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю Львівської ОДА Марія Вагіла.

До участі запрошено учасників подій на Майдані, громадських активістів, академічну спільноту, представників органів державної влади та місцевого самоврядування.

"В рамках заходу відбудеться ряд акції присвячених Революції гідності: фотовиставка подій на Майдані, благодійна акція збору коштів на потреби армії, - розповіла Марія Вагіла. - Також усім присутнім буде презентовано збірник, у якому учасники  Майдану поділились своїми спогадами про революційні події".

Свою роботу учасники круглого столу розпочнуть о 11:00 в Дзеркальній залі ЛНУ імені Івана Франка. До діалогу можуть долучитись усі охочі.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: