У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:03, 18 листопадаа, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові благодійники роздали переселенцям продукти

У Львові благодійники роздали переселенцям продукти thumbnail

Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ» роздав продукти вимушеним переселенцям із Донецької та Луганської областей і АР Крим, що проживають у Львівській області і перебувають в особливо скрутному становищі. Це стало можливим завдяки підтримці чеського Карітасу Зноймо.

Було сформовано 100 продуктових наборів. У склад продуктового набору входить: чай (90 г), макарони двох видів (2 кг), борошно (1 кг), крупа рисова (900 г), крупа гречана (900 г), цукор-пісок (1 кг), молоко згущене (370 г), олія соняшникова (870 г).

Продуктові набори формували волонтери Карітасу, серед яких і студенти спеціальності «Соціальна робота» Львівської Політехніки. Долучились до праці також і підлітки з проекту «Мобільна робота з молоддю».

Таку допомогу переселенцям «Карітас-Львів УГКЦ» надавав і раніше. Цього разу сформували продуктових наборів на загальну суму понад 13 тисяч гривень.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: