У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:04, 19 листопадаа, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Щоб було легше дихати

Щоб було легше дихати thumbnail

Компанія «Арктика» - провідна в галузі створення ідеального мікроклімату для Вас.

Тут працюють лише кращі спеціалісти, які слідкують за оновленнями в розвитку кліматичного обладнання і реалізують їх в асортимент товарів своєї фірми. Промислові та побутові вентилятори, протипожарні та димовтягуючі клапани, фанкойли, чийлери, центральні кондиціонери та багато іншого обладнання, яке є запорукою затишку та безпеки в будь-якому приміщенні підбере "Компанія Арктика".

До послуг, які надає компанія, входять проектування, здійснення комплексних доставок, монтаж і сервіcне обслуговування. Приймаються також замовлення на побудову і реконструкцію різноманітних холодильних камер: установок для охолодження та зберігання продуктів, складів для зберігання квітів, морозильних камер на об’єктах промислового чи продовольчого призначення.

«Арктичні» ціни Вас приємно здивують. Крім того, на купівлю та встановлення кондиціонерного обладнання взимку – знижка! Тож покваптесь забезпечити себе і своїх близьких лише свіжим і продезінфікованим повітрям за вигідною ціною. Подбайте про надійний сховок від літнього сонця вже зараз!

Детальну інформацію щодо кліматичного обладнання компанії-виробника «Арктика» Ви можете отримати на сайті www.arktika.ru або arktica.com.ua . Якщо ж виникнуть питання, зателефонуйте нам:  (044) 237-35-54, (044) 383-84-83,  (063) 237-35-54, (067) 467-78-41, (050) 740-55-76. Радо відповімо кожному!Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: