У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:46, 23 листопадаа, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові жінок-переселенок навчали фінансової грамотності

У Львові жінок-переселенок навчали фінансової грамотності thumbnail

На Львівщині більше 65 внутрішньо переміщених жінок взяли участь у програмі "Новий Старт", яка реалізовувалась в області у період із серпня до листопада цього року.

Про це йшлося під час прес-конференції у понеділок, 23 листопада, на якій представили напрацювання та результати реалізації даної програми.

"Учасниці мали змогу відвідати майстер-класи з саморозвитку та фінансової грамотності успішних бізнесменів України, зіграти фінансову гру "Cashflow", а також зайнятися творчістю - виготовленням сувенірної продукції", - розповіла організатор програми, директор ГО "Центр просвітництва та розвитку людини" Наталія Проць.

За її словами, спілкування з успішними підприємцями, фінансові ігри та бізнес-тренінги дають можливість не лише отримати цінні знання та досвід, а й зарядитися позитивом та повірити у власні сили.

"Такі заходи є потужним інструментом у напрямку розвитку фінансового мислення. Бізнес-гра допомагає визначитися із власною фінансовою стратегією, змоделювати конкретну життєву ситуацію і проаналізувати сильні та слабкі сторони фінансової поведінки у ній, при цьому нічим не ризикуючи", - додала Наталія Проць.

Нагадаємо, освітня програма з посилення працеспроможності внутрішнього переміщення жінок "Новий Старт" у Львівській області здійснюється за сприяння Міністерства закордонних справ Литовської республіки в рамках Програми Співробітництва заради розвитку і підтримки демократії.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: