У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:52, 26 листопадаа, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Музеї визвольної боротьби покажуть унікальні документи про Голодомор

У Музеї визвольної боротьби покажуть унікальні документи про Голодомор thumbnail

Цієї п’ятниці, 27 листопада, о 15:00 год. в Музеї визвольної боротьби, що у Львові (вул. Лисенка, 23а), відбудеться відкриття виставки "Спротив геноциду", приуроченій вшануванню пам'яті жертв голодоморів.

Відвідувачам представлять унікальні документи та фото із архіву СБУ, інших державних архівів, які розкривають масштаби спротиву українського народу радянській владі у 1932-1933 роках, його форми і методи. Значну частину документів вперше оприлюднять саме у форматі виставки. Загалом експозиція включатиме 18 фотодокументальних стендів.

Після Музею визвольної боротьби України виставка також експонуватиметься у приміщеннях краєзнавчих музеїв та будинках культури районних центрів області.

Зазначимо, що інформаційно-просвітницький проект "Спротив геноциду" створений Українським інститутом національної пам’яті спільно із галузевим державним архівом СБУ, Центром досліджень визвольного руху та Громадським комітетом із вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років в Україні.

Нагадаємо, що День пам'яті жертв голодоморів відзначається щорічно у четверту суботу листопада.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: