У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:16, 28 листопадаа, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Кабель – запорука якісного функціонування системи відеоспостереження

Кабель – запорука якісного функціонування системи відеоспостереження thumbnail

На сьогодні існує безліч видів кабелів. Їх диференціюють в залежності від подальшого використання. Так, наприклад, для систем безпеки, охоронних систем, пожежних систем та систем відеоспостереження застосовуються зовсім різні види кабелю. То як не помилитися з вибором?

Компанія «Фортер» - лідер на ринку систем безпеки. Маючи за плечима десятилітній стаж роботи, продукція та послуги, що вони пропонують, є безумовно якісними та надійними. Вже тисячі людей зробили свій вибір на користь «Фортер», і вони не помилилися! В наявності є все для відеоспостереження, енергобезпеки, контролю доступу, оснащення зв’язку та мережі, а також охоронні та пожежні сигналізації, домофонні системи, металошукачі та оптика, техніка контр-шпіонажу, сейфи, спорядження, екіпіровка та багато-багато іншого.

Що стосується кабелів для систем відеоспостереження, то їх широкий асортимент можна знайти тут:  http://www.forter.com.ua/videonablyudeniya/. Установка устаткування приладів відеоспостереження доволі непроста. Від правильного виконання всіх з’єднань залежатиме їх робота в цілому. Отже, правильно вибраний кабель відіграє провідну роль в системі. Як же його обрати? Що потрібно знати про кабелі, аби зробити правильний вибір?

Кабелі для відеоспостереження організовують передачу даних з встановлених відео-камер на сервер для подальшого їх перегляду на екрані. Їх класифікують за трьома видами: інформаційні (кручена пара, що складається з 2-8 жил, або співвісний кабель; дозволяє передавати відео, звук), для подачі живлення (дроти, що складаються з однієї чи декількох жил; використовуються для передачі електроенергії), комбіновані (складаються із внутрішнього одинарного провідника, ізольованого суцільним поліетиленом, та його дротяного обплетення з міді без зовнішнього покриття; використовуються для передачі живлення і управління сигналами). Окремим підвидом інформаційного виду є коаксіальні кабелі. Вони являють собою жилу, покриту діелектриком в якості ізоляції. Такий кабель є дуже якісним та практичним. Він користується найбільшою популярністю серед інших за рахунок порівняно невисокої вартості.

Установлення системи відеоспостереження – дуже клопітка та ретельна справа. Довірте її професіоналам! Якщо ж у Вас виникли питання щодо товарів чи доставки, телефонуйте: (044)383-1-373. Консультанти компанії «Фортер» з радістю Вам допоможуть!Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: