У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 23:24, 28 листопадаа, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Віннер автомотів”: якість перевірена часом!

“Віннер автомотів”: якість перевірена часом! thumbnail

Автомобілі «заїхали» в життя суспільства ще наприкінці дев’ятнадцятого століття. Відтоді, стрімко набираючи оборотів у інноваційних  рішеннях,  на шляху розвитку і широкої популярності цього виду транспорту не може стати ніщо. Будучи невід’ємною частиною життя сучасної людини, автомобіль вважається «візитною карткою» свого власника. Втім, навіть найбільші цінителі свого автомобіля нерідко стикаються із частими поломками та несправністю «залізного коня».

Виникає логічне запитання: яке авто обрати, щоб справді бути спокійним щодо його надійності? Ніхто, напевне, не дасть однозначної відповіді. Втім, якщо потреба в покупці автомобіля таки є, звертатися треба лише до професіоналів! Компанія "Віннер автомотів" пропонує до уваги клієнтів широкий вибір автомобілів, повний список яких можна переглянути тут. Багаторічний досвід роботи, лише кращі спеціалісти, індивідуальний підхід до побажань кожного клієнта, доступні ціни – ось основні переваги "Віннер автомотів". Тут дбають про свою репутацію, тому працюють лише з кращими виробниками автомобілів: Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover. Подарувати впевненість у своєму виборі кожному клієнту – це просто, якщо і самі представники компанії "Віннер автомотів" впевнені у товарі, який продають.

Автомобілі марки «Форд» користуються шаленою популярністю. Тому не дивно, що у світі вони посідають четверте місце за обсягами випуску. Виробники автомобілів «Вольво» - високо професіональні майстри у справі автомобілебудування, адже окрім легкових та вантажних автомобілів, вони випускають ряд автобусів, тягачів, причепів, тракторів, будівельних машин і обладнання. Мало того,  під маркою «Вольво» є безліч механізмів та пристроїв для авіаційної та космічної галузі, що не може не  говорити про якість, що забезпечується виробником. «Ягуари» - це, переважно, лімузини класу «люкс», спортивні купе та гоночні автомобілі для змагань серій GT-2 та Le Mans. Під маркою «Ленд Ровер» випускаються ж виключно позашляховики, відомі своєю прохідністю.

У "Віннер автомотів" Ви знайдете автомобіль, який підходить саме Вам, адже обирати є з чого: у наявності компанія має близько 10 тис. автомобілів, кожен з яких можна побачити, «пощупати» і навіть пройти тест-драйв. Тож не зволікайте, адже Ваш автомобіль Вашої мрії, Ваших планів чекає з нетерпінням на за адресою Київ, пр-т Московський, 24д.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: