У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:37, 15 Грудня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На Львівській митниці вилучили контрабандну косметику

На Львівській митниці вилучили контрабандну косметику thumbnail

Працівники Львівської митниці ДФС вилучили понад 330 кг косметичних засобів, які намагались ввезти в Україну з порушенням митних правил.

Так, учора, працівники митниці зафіксували 5 випадків, коли наші громадяни намагались легковими автомобілями ввезти з Республіки Польщі товари смугою руху «зелений коридор», порушивши установлений відповідно до Митного кодексу України порядок проходження митного контролю, та не заявили працівникам митниці про наявність у них товару, що перевищує неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України, установлену ч.1 ст. 374 Митного кодексу України. Серед товарів були засоби для догляду шкіри, гель для очищення шкіри, нічний крем. Документів, що підтверджують факт придбання та вартість товару, громадяни до митного контролю не подали.

За цими фактами, за ознаками, передбаченими ст. 471 МК України, складено протоколи про порушення митних правил. Товари, вартість яких буде встановлено додатково, вилучено. Справи передано до суду, який і визначить покарання.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: