У Львові – події, мистецтво, життя



Сторінка додана 22:01, 16 Грудня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Для комфорту двох діток – велике ліжко

Для комфорту двох діток – велике ліжко thumbnail

Багато татусів та мам мріють не про одну дитину, а про обох. І коли ті, з’являються в їх житті – це безсумнівно велика радість. Але, як бути, якщо діток двоє, а кімната для низ виділена тільки одна? Дизайнери попіклувалися й про цю проблему, тому змайстрували двохярусне ліжко, щоб там могли поміститися навіть ви, за потребою. Тому, більш старшенька дитина зможе спати на другому поверсі, а ще зовсім маленька – на першому. Також велике й в той час двох’ярусне ліжко зможе зберегти багато додаткового простору. Адже, дітки дуже люблять гратися, бігати, стрибати по кімнаті й їм для цього потрібно багато місця. До того ж, слід приділити увагу й тому, щоб в дитячій кімнаті не було гострих кутків, меблів с кутками, тощо. Адже, тверді речі можуть пошкодити дитині шкіру в той час, коли вона буде гратися.

Даного типу меблі можна зараз знайти на багатьох Інтернет – ресурсах, що продають продукцію саме для дітей. Також, якщо у вас є змога проїхатися по супермаркетам вашого міста, тоді ви зможете найти велике двох поверхове ліжко й в таких магазинах. Потрібно тільки опри ділитися с ціновим критерієм, на який ви розраховуєте. Оскільки є економ варіанти, а можуть бути й «Люксові».



Варто прочитати:






 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі



Варто прочитати: