У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:21, 23 Грудня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Стан ринку праці Львова восени 2015 року

Стан ринку праці Львова восени 2015 року thumbnail

Основу економіки Львова складають сфери приладобудування, машинобудування і переробка сировини. Тому в місті завжди є попит на робочі спеціальності. Місцеві жителі не поспішають влаштовуватися на роботу у Львові на вільні місця заводів і фабрик. Тому що якість умов праці та низький рівень заробітної плати мало кого влаштовує. Приміром, середній рівень заробітної плати для працівників сфери виробництва складає 3 687 гривень, за даними сайту trudbox. Тому кваліфіковані робочі спеціалісти намагаються шукати роботу за фахом в сусідніх зарубіжних країнах, наприклад, в Польщі, де пропонують більш високі оклади. Залежно від навичок та складності праці заробітки можуть досягати 11-27 тисяч гривень.

Серед львівських працедавців спостерігається попит на спеціалістів сфери торгівлі, продажів і закупівель. Таку тенденцію можна помітити, якщо заглянути на сайт Трудбокс. Подібна картина є традиційною для Львова, бо це відоме туристичне місто. У сезон туризму літо-зима з'являється велика кількість вільних вакансій, які пов'язані зі сферою послуг, торгівлею і транспортом. Тому в цей період робота у Львові доступна для офіціантів, барменів, кухарів, покоївок, адміністраторів готелів, продавців, водіїв та ін. Середня платня для продавців пропонується в розмірі 3 тис. 415 гривень, а для міських водіїв - від 2 500 до 9 663 гривень.

Заробітна плата

На відміну від інших українських міст, у Львові рівень середньої заробітної плати був відносно стабільнім з початку року, за даними Трудбокс, це не враховуючи показників квітня, коли середній дохід працюючих місцевих мешканців склав 19 964 гривень. Наприклад, у травні і червні за багатьма вакансіями вона становила 6 241-7 398 гривень відповідно, а за листопад збільшилась до 8 тис. 066 гривень. Найбільш високу оплату за роботу у Львові пропонують у сфері культури і мистецтва. Тут вона досягає межі 12 тис. 866 гривень. Найнижче оплачується праця студентів і молодих фахівців. Наприклад, середня заробітна платня промоутера складає 2 тис. 987 гривень.

Найактуальніші вакансії

Найбільший попит у місті на фахівців в області продажів, а саме менеджерів, торгових представників, продавців, консультантів. Кількість таких пропозицій по роботі у Львові, згідно з даними порталу trudbox, становить 1902 одиниць від усіх розташованих вакансій. На другому місці по затребуваності перебувають фахівці ІТ-технологій, комп'ютерної техніки та Інтернету. Кількість таких вакансій становить 521 одиницю від загального числа пропозицій. Потрібні в місті також ТОП-менеджери, працівники готельного та ресторанного бізнесу. Вони знаходяться на третьому місці за попитом у працедавців.

Багато місцевих мешканців, які не мають роботи, бажають якомога швидше працевлаштуватися. Не рідко для прискорення пошуку заповітного місця роботи у Львові використовують Інтернет, де представлені спеціалізовані кадрові портали і місцеві служби зайнятості. Вони надають всім бажаючим базу вільних вакансій міста. Згідно статистичних даних Трудбокс, на початок грудня поточного року найбільше пропозицій від працедавців надійшло для кваліфікованих фахівців з вищою освітою.

По матеріалам сайту Trudbox.com.uaВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: