У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:20, 23 Грудня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Громадські активісти Львівщини вчилися ефективно працювати

Громадські активісти Львівщини вчилися ефективно працювати thumbnail

18-20 грудня 2015 року у Львові відбувся семінар з питань співпраці з молодіжними громадськими організаціями. Так, 55 представників різних громадських організацій з усієї області – Радехова, Сколе, Стрия, Пустомитів, Сокаля, Золочіва та Бродів – протягом трьох днів прослухали тренінги з  громадської активності, проектного менеджменту, психології співробітництва, а також розібрали багато кейсів, які сприяють покращенню їх роботи.

Програма семінару включала роботу в групах, гуртівки, обговорення та інтерактивні ігри. Зокрема, цікавим для учасників була гутірка «Вступ в громадську сферу», «Проекти і проектна діяльність», «Співпраця між ГО. Як вийти на синергію»  та «ГО vs Органи влади – співпраця чи протистояння?»

Організаторами семінару виступили Управління молоді і спорту Львівської обласної державної адміністрації разом з Львівською обласною організацією «Молодіжний націоналістичний конгрес».

«Такі навчання дуже потрібні громадським активістам. Часто трапляється, що вони мають бажання і ресурси робити корисні справи, але як робити це правильно та максимально ефективно – цих знань їм бракує. Саме тому ми розповідаємо про дієві методики втілення ідей», - говорить Христина Угрин, тренер та громадський діяч.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: